NÁŠ TÝM

Dr. Libor Lukášek, Ph.D - Managing director

Ing. Oldřich Vávra - Director

Ing. Olga Krayzlová - Senior Consultant

 

NÁŠ TÝM

EMPATHYCO tým

„Empaticky vás dovedeme k úspěchu!“

Největší hodnotou naší společnosti jsou lidé tvořící efektivně fungující tým špičkových profesionálů. Disponujeme týmem lidsky vyzrálých lidí, s bohatými zkušenostmi a mimořádnou odbornou expertizou. Všichni členové našeho týmu byli dlouhodobě ve vrcholových pozicích ekonomicky a strategicky významných obchodních společností, a to nikoli jen v České republice. Náš tým disponuje nejen vysokou erudicí, znalostí dané problematiky, empatií a loajalitou ke klientovi za každé situace, ale taktéž rozsáhlou sítí kontaktů na vysoce postavené manažery, investory, konzultanty a špičkové specialisty po celém světě. To vše, společně s odhodláním dovést Vás k úspěchu, vytváří zajímavý základ pro společnou dlouhodobě orientovanou spolupráci. 

Náš tým je garancí kvality a podmínkou vaší spokojenosti ze vzájemné spolupráce. Rádi bychom Vám byli inspirací a partnerem za všech okolností.   

 

Dr. Libor Lukášek, Ph.D, Managing Director a jednatel společnosti

Dlouhodobě pracuje ve vysokých manažerských funkcích. Naposledy působil v pozici ředitele pro strategický rozvoj, business development a majetkové účasti společnosti UniControls, a.s., před tím dlouhodobě ve funkci člena představenstva a ředitele pro strategický rozvoj a správu společnosti MERO ČR, a.s. a CEO MERO Germany AG. Byl šéfem vyjednávacího týmu v rámci projektu kapitálového vstupu do TAL. Má bohaté zkušenosti se správou a řízení majetku a majetkových účastí, projektovým řízením a dalších oblastí manažerského řízení.    

 

Ing. Oldřich Vávra, Director a jednatel společnosti

Špičkový specialista a odborník s mnohaletými zkušenostmi ve vrcholných manažerských funkcích. V minulosti dlouhodobě zastával vrcholné manažerské funkce ve společnosti Hortim International s.r.o. V současné době se specializuje především na oblast správy majetku (asset management) a realit.  

 

Ing. Olga Krayzlová, Senior Consultant a jednatelka společnosti  

Má dlouholeté odborné zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, personálních a interních procesů v řadě společností. Taktéž se dlouhodobě věnuje oblastem financí, podnikových procesů a jazykové výuce. Působí jako překladatelka a tlumočnice. 

 

V případě potřeby jsou dále k dispozici odborníci na specializované oblasti nabízených služeb, všichni s hlubokou znalostí dané problematiky a oboru. Společnost navíc strategicky spolupracuje s dalšími renomovanými společnostmi v řadě oborů podnikání (právo, personální řízení, finanční řízení, bankovní sektor, atd.).

 

V rámci spolupráce s našimi partnery jsme schopni zajistit i špičkové odborníky na specializované činnosti a služby dle požadavků klienta. 

ZOBRAZIT ČLÁNEK

MISE A VIZE SPOLEČNOSTI

Empaticky vás dovedeme k úspěchu

BLOG